Domy prodej


Lokalita Adresa Velikost Výměra Zahrada Cena Foto
Benešov 4+kk 0 m2 Ne 2 990 000 Kč
ID_2461 více info...
Exkluzivně prodáme modulový nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, 2 koupelny, zastavěná plocha 96 m2, podlahová 81 m2, na krásném a klidném místě na samém konci malebné vesničky Otročice, Čechtice. Pozemek o velikosti 871 m2 je jiho-západně orientován a hlavní část domu s výstupem na zahradu je orientována tímto směrem. Na pozemku stojí překrásná 100 let stará borovice, naprosto zdravá, ošetřená profesionály. Dále je na pozemku prostorná dřevěná kůlna o rozměrech 2,6x5m a zbrusu nová "kadibudka" s ekologickým kompostovacím WC. Dům využívá nejnovějších technologií, skládá se ze dvou modulů o velikosti 12x4m posazených na vrutech a oba moduly jsou podélně propojeny. Jeho základem je pevná ocelová konstrukce, čímž je docílena vysoká tuhost a životnost celého domu. Je difuzně otevřený, takže lidově řečeno "dýchá", a splňuje veškeré nároky pro úsporné, nízkoenergetické, moderní bydlení (Štítek energetické náročnosti PENB - třída B). Díky umístění domu na vruty domu nehrozí vlhost ze spodu a opět je zde vzduchová izolační mezera. K opláštění domu byly použity ty nejmodernější a nejkvalitnější materiály, všechna okna mají trojskla. Topný systém je tvořen sálavými infrapanely ECOSUN+ umístěnými na stropě od firmy Fenix. Infratopení je skvělé pro alergiky, je známo tím, že stejně jako sluneční paprsky ohřívá nábytek, stěny, podlahu a lidi namísto vzduchu (a tedy jeho nezdravého víření prachu kolem a topení "pánu bohu do oken") a tím se šetří až o 40% nákladů na energii. Nicméně dům i v těch největších mrazech lehce vytopí krbová kamna umístěná v obývacím pokoji. Dispozice domu je 4+kk plus 2 možné koupelny. Hotová je zatím pouze větší z koupelen s WC a vanou (a pračkou). Druhá koupelna zatím čeká na dodělání, je zde příprava na sušičku, WC, umyvadlo, sprchový kout, současně je však využívána coby sklad. Vodu ohřívá 120l velký bojler od firmy Dražice. Kuchyně a vnitřní interiérové dveře jsou zatím nedodělány a každý si je může zvolit dle svého vkusu. Velikosti pokojů jsou: prost
Praha-východ Brázdimská 4+1 223 m2 Ano 8 290 000 Kč
ID_2460 více info...
Nabízíme k prodeji prostorný podsklepený rodinný dům v Brandýse n. L. s užitnou plochou 223m2 a krásnou udržovanou velkou zahradou 2329 m2. Celkově má pozemek výměru 2467 m2. Dům je vč. částečného vybavení. V přízemí se nachází kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, zimní zahrada a obývací pokoj. Venkovní terasa se zastřešenou pergolou je obrostlá révou a popínavými dřevinami, umožňuje po velkou část roku klidné posezení venku v zeleni. Jako alternativní a příjemné topení je v přízemí krb s rozvody teplého vzduchu do všech pokojů v patře. Ze všech oken i zimní zahrady je výhled pouze do zeleně na vlastím pozemku. V patře jsou tři pokoje s balkony a druhá koupelna s vanou a WC. Půda je přizpůsobena jako úložný prostor. Ve sklepních prostorách se nachází kotelna, spižírna a velká místnost umožňující různé využití. Vytápění je řešeno ekologickým kotlem na dřevoplyn (pro komfortnější vytápění je možná snadná změna na automatický peletkový kotel s využitím dotace nebo elektrokotel) Na pozemku je instalována podzemní čistička odpadních vod. Postaven byl v r. 1998, kolaudován 1999. Krásná velká zahrada s bujnou zelení, vzrostlými okrasnými a ovocnými stromy je rozdělena na okrasnou část s bazénem a užitkovou část s úrodnou půdou a skleníkem. Dokonalé soukromí zajišťuje ze všech stran vzrostlá pestrá výsadba. Pozemek sousedí s klidnou místní lokálkou s malým nerušivým provozem. Kopaná vydatná studna umožňuje velmi levné zalévání. Zavedená je také městská voda. V Brandýse n. L. je veškerá občanská vybavenost (školky, školy, lékaři, obchody, nemocnice, kino, letní kino, cyklostezka podél Labe…, od domu vše rychle dostupné), je zde veškeré sportovní vyžití. Blízko je do lesa, na koupání v Proboštských jezerech nebo Lhotě. Velkou výhodou je výborné a pravidelné autobusové spojení s Prahou. Metro Letňany a Černý Most jsou autem dostupné za 15 min.
Praha 4 Na vinobraní - 220 m2 Ne 9 500 000 Kč
ID_2446 více info...
Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout prodej vícegeneračního domu s krásným výhledem na jihozápadní část Prahy stojícím na pozemku 271 m2 na Praze 4 Záběhlicích. Celková užitná plocha je 220 m2 a je rozdělena do tří nadzemních podlaží. Dům je podsklepen, kde je bývalým spolumajitelem místnost připravená k instalaci pece na výrobu keramiky. V domě jsou celkem 3 koupelny (2 x s vanou a 1 x sprchový kout), dále na každém podlaží toaleta (celkem tedy 4). Dům je vytápěn ústředním topením - plynovým kotlem. Ohřev vody je zajišťován karmou a elektrickým bojlerem. Klidné místo na konci slepé ulice. Možnost financování hypotékou, kterou Vám rádi bezplatně zajistíme. Vzhledem k tomu, že ještě není vypracována třída energetické náročnosti budovy, uvádíme třídu G.
Praha-východ 4+1 127 m2 Ano 4 600 000 Kč
ID_2428 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+1 s užitnou plochou 127 m2 v obci Kostelec u Křížků v okrese Praha východ. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Nabízíme ještě výstavbu stejného domu v této lokalitě na pozemku 1211 m2 za cenu 4.248.000,- Kč. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře. Na fotografiích jsou stejné typy domů dokončené v jiných lokalitách.
Praha-západ K roklím 4+kk 100 m2 Ne 5 400 000 Kč
ID_2384 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 100 m2 v obci Horoměřice. Dvoupodlažní dům má praktické dispoziční řešení a nachází se na kraji obce. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. Můžete si vybrat na kterém z pozemků si svůj dům necháte postavit. Výměra pozemků je od 300 m2. Možnost výstavby nízkoenergetické dřevostavby nebo zděného domu. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Skvělá dopravní dostupnost do Prahy. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.
Beroun 4+kk 103 m2 Ne 4 300 000 Kč
ID_2360 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 103 m2 v obci Chrustenice v okrese Beroun. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce přímo u lesa. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. Můžete si vybrat na kterém z pozemků si svůj dům necháte postavit. Výměra pozemků je od 269 do 435 m2. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Skvělá dostupnost do Prahy, autem cca 15 minut po dálnici D5. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.
Beroun 4+kk 103 m2 Ne 4 900 000 Kč
ID_2359 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 103 m2 v obci Vysoký Újezd v okrese Beroun. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce v sousedství golfového hřiště. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. Můžete si vybrat ze 3 pozemků s výměrou od 550 do 600 m2. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.
Praha-východ 4+kk 103 m2 Ne 5 300 000 Kč
ID_2358 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 103 m2 v obci Kostelec u Křížků v okrese Praha východ. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.