Domy prodej


Lokalita Adresa Velikost Výměra Zahrada Cena Foto
Beroun 3+1 150 m2 Ano 5 290 000 Kč
ID_2482 více info...
Nabízíme třípodlažní rodinný dům s dispozicí 3+1 v obci Karštejn, okres Beroun. Dům je v původním stavu, majitel započal s úpravami. Podsklepený dům má celkem 150 m2 užitné plochy. Po vstupu brankou na pozemek je přístup do prostorného sklepa. V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, koupelna s toaletou a předsíní s chodbou, kde je umístěno schodiště do patra. Z chodby je možnost výstupu na terasu. 1. patro je dispozičně členěno na 2 samostatné pokoje, z nichž jeden má vstup na terasu. Půda poskytuje možnost vestavby. Z inženýrských sítí je do domu přivedena elektřina, obecní vodovod a kanalizace. Možnost připojení na rozvod plynu, který je veden v ulici. Obec Karlštejn je pro svou dominantu hradu vyhledávanou lokalitou turistů z celého světa. Vzhledem ke své poloze na začátku obce u hlavní komunikace je možnost dům využívat v kombinace bydlení a podnikání.
Praha-východ 4+1 127 m2 Ano 4 600 000 Kč
ID_2428 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+1 s užitnou plochou 127 m2 v obci Kostelec u Křížků v okrese Praha východ. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Nabízíme ještě výstavbu stejného domu v této lokalitě na pozemku 1211 m2 za cenu 4.248.000,- Kč. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře. Na fotografiích jsou stejné typy domů dokončené v jiných lokalitách.
Praha-západ K roklím 4+kk 100 m2 Ne 5 400 000 Kč
ID_2384 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 100 m2 v obci Horoměřice. Dvoupodlažní dům má praktické dispoziční řešení a nachází se na kraji obce. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. Můžete si vybrat na kterém z pozemků si svůj dům necháte postavit. Výměra pozemků je od 300 m2. Možnost výstavby nízkoenergetické dřevostavby nebo zděného domu. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Skvělá dopravní dostupnost do Prahy. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.
Beroun 4+kk 103 m2 Ne 4 300 000 Kč
ID_2360 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 103 m2 v obci Chrustenice v okrese Beroun. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce přímo u lesa. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. Můžete si vybrat na kterém z pozemků si svůj dům necháte postavit. Výměra pozemků je od 269 do 435 m2. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Skvělá dostupnost do Prahy, autem cca 15 minut po dálnici D5. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.
Beroun 4+kk 103 m2 Ne 4 900 000 Kč
ID_2359 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 103 m2 v obci Vysoký Újezd v okrese Beroun. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce v sousedství golfového hřiště. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. Můžete si vybrat ze 3 pozemků s výměrou od 550 do 600 m2. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.
Praha-východ 4+kk 103 m2 Ne 5 300 000 Kč
ID_2358 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu 4+kk s užitnou plochou 103 m2 v obci Kostelec u Křížků v okrese Praha východ. Dvoupodlažní zděný dům má praktické dispoziční řešení a nachází se v krásném místě na kraji obce. Dům je proveden v kvalitním standardu, ale jsme připraveni maximálně vyhovět vašim požadavkům a dům realizovat podle vašich představ. V místě výstavby je kompletní občanská vybavenost. Vyřízení hypotéky zdarma. Pro další informace kontaktujte makléře.