Domy pronájem


Lokalita Adresa Velikost Výměra Zařízený Zahrada Cena Foto
Benešov Chocerady 6+1 220 m2 Ne 21 900 Kč
ID_2458 více info...
Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu RD 6+1 s plochou 220 m2 v obci Chocerady, okres Benešov. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, majitel chce poslední úpravy provést dle požadavku budoucího nájemce. Ve spodním patře jsou 3 místnosti, kuchyň s novou kuchyňskou linkou, koupelna s vanou a toaleta. V horním patře jsou 3 místnosti, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Dům se nabízí nezařízený, majitel je ochoten jej částečně dozařídit (postele, stoly se židlemi, sedací souprava, skříně). Dům se nachízí v klidné části obce s výbornou čiustotou vzduchu. V docházkové vzdálenosti jsou obchody a vlaková zastávka nacházející se u řeky Sázavy. Tento dům je ideální pro rodinu s dětmi. Příhodné dopravní spojení do Prahy.
Praha 4 Libušská 5+1 190 m2 Ne 39 000 Kč
ID_2444 více info...
Exkluzivně nabízíme pronájem dvoupodlažní rodinného domu s plochou 190 m2 a s dispozicí 5+1 v ulici Libušská na Praze 4 Libuši. Částečně podsklepený dům prošel kompletní rekonstrukcí s použitím velmi kvalitních materiálů. V přízemí se nachází velká kuchyň (kuchyňská linka je již zakoupena a bude nainstalována), obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, toaleta a koupelna s vanou, v patře jsou 3 ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dům je vytápěn ústředním topením s tím, že v přízemí je podlahové topení a v patře jsou umístěny radiátory. Majitel domu chce na zahradu místit pergolu na parkování aut. Konečnou úpravu zahrady chce ponechat na přání budoucího nájemce. Dům se nachází v blízkosti obousměrné autobusové zastávky.
Praha-východ 5+kk 200 m2 Ne 20 000 Kč
ID_2383 více info...
Nabízíme k pronájmu dvougenerační RD z roku 2003 v ulici U lesa v klidné části obce Nové Jirny. V přízemí je vstupní hala a samostatný byt 2+kk s krbem a zimní zahradou, v patře je druhý byt 3+kk. Dům je kompletně vybaven. K dispozici garáž a 3 stání na pozemku, zahrada 900m2 s jezírkem, pergolou a zahradním domkem. Vytápění plynové ústřední a solární kolektory. EZS, telefon. Klidné místo přímo u Klánovického lesa. velmi dobré dopravní spojení. Ihned k nastěhování.