Komerční prostory


Lokalita Adresa Kanceláře Výměra Poschodí Zařízený Cena Foto
Praha 1 Klimentská 3 81 m2 1. patro 22 100 Kč
ID_2495 více info...
Nabízíme k pronájmu kompletně renovované kancelářské prostory v centru Prahy, ulice Klimentská. Prostory jsou členěny na 3 místnosti, zázemí s čajovou kuchyňkou a toalety. K dispozici 24 hodinová recepce a ostraha. Prostory nejsou vybavené nábytkem. Možnost instalace chlazení.Tiché prostředí se skvělou dopravní dostupností (stanice metra a tramvají Florenc). Parkování v blízkosti domu. V okolí veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody.
Benešov Vlasákova 12000 m2 1 Kč
ID_2494 více info...
Nabízíme ke koupi areál cca 1.2 ha se zpevněnou plochou,zhruba 1 km od středu města. Na pozemku je správní budova, zámečnická a klempířská dílna, garáže pro 4 nákladní auta, tři sklady, kryté přístřešky pro skladování stavebního materiálu dále je zde ubytovna pro 8 lid. Ve správní budově jsou kanceláře (cca 12), vnitřní počítačová síť s vlastním serverem, cca 20 workstations. Kanceláře jsou zařízené novým nábytkem. Dále vrátnice, sprchy, šatny, jídelna. Celý areál je napojen na plyn,vodovodní, kanalizační a elektro přípojka. Areál je průběžně opravován, nástavba skladu, střechy, přístřešků na dřevo a stavební materiál. Rekonstrukce vrátnice na ubytovnu. Dopravní prostředky a stavební stroje: Firma vlastní několik nákladních vozů, osobní vozy pro stavbyvedoucí a mikrobusy pro rozvoz dělníků na stavby. Dále bagry, kompresor, stavební buňky, maringotky, kontejnery, jeřáb Painer, nakladač Loskut. Předmětem prodeje je společnost, tudíž kupující nehradí daň z nabytí nemovitosti.
Praha 8 Jandova 3 67 m2 snížené přízemí 12 000 Kč
ID_2493 více info...
Administrativní dům se nachází v žádané lokalitě Vysočan. Jedná se o dům z první republiky, který v posledních letech prošel kompletní rekonstrukcí vč. kancelářských prostor a schodiště. Objekt má pět nadzemních podlaží a jedno podzemní podlaží. Jako obkladové materiály zde byl použit přírodní kámen a žula. V domě je také rozvedena moderní telefonní ústředna, internetové připojení, strukturovaná kabeláž a TV + satelit. Vstup do domu je na elektronický čip. Nedaleko budovy se nachází obchodní centrum Fénix. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné si zajistit např. na hlídaném parkovišti naproti v parkovacím domě za poplatek (není v ceně nájmu). Bližší informace k prostoru: nebytový prostor 66,5m2 (plynový kotel, VZT, kuchyňka, zázemí).
Praha 5 Plzeňská 2 39 m2 přízemí 10 000 Kč
ID_2492 více info...
"Nabízíme kancelářské prostory k pronájmu s plochou 39 m2 v přízemí činžovního domu v ulici Plzeňská, Praha 5 Smíchov. Dispozičně jsou prostory členěny na 2 samostatné kanceláře, vstupní chodbu s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci, nová okna, podlahová krytina, omítky, rozvody, kuchyňská linka se sporákem. Možnost pronájmu 1 stání ve dvoře. Výborné dopravní spojení, pouze 1 stanici tramvají od Anděla. K nastěhování od 1.5.2019. V domě nabízíme ještě další kancelářské prostrory s plochou 44 m2, které budou k nastěhování cca k 15.6.2019."
Praha 1 Žitná 3 94 m2 25 000 Kč
ID_2489 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostory s plochou 94 m2 po rekonstrukci v přízemí domu v Žitné ulici na Praze 1. Prostory s přímým vstupem z ulice mají výkladní skříň. Dispozičně jsou rozděleny na 2 velké prostory + zázemí (kancelář, kuchyňka, toaleta, sklad). Na podlahách plovoucí podlaha, okna jsou zabezpečena mřížemi. Prostory jsou v blízkosti křižovatky ulic Žitná a Štěpánská. Ideální využití jako např. vzorkovna. V ceně nájmu je 1 stání ve dvoře.
Praha 1 Žitná 3 94 m2 1. patro 18 000 Kč
ID_2484 více info...
Exkluzivně nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v 1. patře činžovního domu v ulici Žitná, Praha 1. Dispozičně jsou prostory členěny na 3 kanceláře, čajovou kuchyňku, 2 toalety a vstupní chodbu. Vytápění je vlastní ústřední pomocí kombinovaného plynové kotle. Na podlahách dlažba a koberce. Rozvedeny počítačové sítě. V ceně nájmu je 1 parkovací místo pro osobní vůz ve dvoře. K nastěhování okamžitě.
Karlovy Vary Jáchymovská 0 m2 1 Kč
ID_2455 více info...
Nabízíme ke koupi areál bývalých rukavičkářských závodů v Abertamech u Karlových Varů. Areál se skládá z výrobních prostor, hal a skladů. V současné době je areál nevyužíván. Plocha areálu je 10 078 m2, zastavěná plocha 2 213 m2 a užitná plocha 6 426 m2. Areál je vzdálen 22 km od Karlových Varů, 150 km od Prahy a 100 km od Plzně. Předmětem prodeje je obchodní společnost vlastnící areál, proto kupující nehradí daň z nabytí nemovitosti. Pro další informace nás kontakujte.
Příbram 18000 m2 1 Kč
ID_2454 více info...
Nabízíme ke koupi areál bývalých rukavičkářských závodů v Dobříši. Areál se skládá z výrobních prostor, hal a skladů. V současné době je areál nevyužíván, pouze některé části jsou pronajímány místním firmám. Plocha areálu je 28 114 m2, zastavěná plocha 8 824 m2 a užitná plocha 18 000 m2. Areál je oplocen s dostatkem manipulčních ploch včetně parkovacích míst pro kamiony. Areál je dostupný po dálnici z 48 km vzdálené Praha a 72 km vzdálené Plzně. Předmětem prodeje je obchodní společnost vlastnící areál, proto kupující nehradí daň z nabytí nemovitosti. Pro další informace nás kontakujte.
Praha 1 Žitná 71 m2 přízemí 27 900 Kč
ID_1985 více info...
Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu obchodní prostory s plochou 71 m2 po rekonstrukci v přízemí domu v Žitné ulici na Praze 1. Prostory s přímým vstupem z ulice mají výkladní skříň. Dispozičně jsou rozdělěny na 2 velké prostory + zázemí (kuchyňka, toaleta, sklad). Na podlahách dlažba, okna jsou zabezpečena mřížemi. Prostory jsou u křižovatky ulic Žitná a Štěpánská. Ideální využití jako např. vzorkovna. V ceně nájmu je 1 stání ve dvoře. Volné po dohodě.