Pozemky


Lokalita Adresa Velikost Voda Plyn Kanalizace Cena Foto
Praha-východ Kostelní Střimelice 976 m2 Ne Ne 1 756 800 Kč
ID_2490 více info...
Exkluzivně Vám nabízíme krásný rovinatý pozemek v obci Kostelní Střimelice, okres Praha východ. Pozemek má výměru 976 m2 a je přibližně obdélníkového tvaru. Dle platného územního plánu obce je pozemek vedený jako zastavitelné území. Jeho nejdelší část přiléhá ke zpevněné asfaltové cestě, která je v obecním majetku. Na pozemku je možnost výstavby dvoupodlažního domu. Je nabízen bezprostřední kontakt s přírodou, v okolí lesy a louky. Na pozemek je přivedena elektřina a obecní vodovod. Cca 100 m od pozemku je obousměrná zastávka autobusu (spoje jezdí každou hodinu) směrem na Ondřejov, kde je veškerá občanská vybavenost – školka, škola, obchod, restaurace, pošta. Spojení s Prahou zajišťuje přímý autobus, dálnice D1 je dostupná přes výjezd na Senohraby nebo Mirošovice. Nabízíme Vám bezplatné zajištění hypotéky.
Praha 4 Vyšebrodská 2049 m2 Ne Ne 1 Kč
ID_2485 více info...
Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinné pozemky s celkovou plochou 2049 m2 v ulici Vyšebrodská, Praha 4 Libuš. Pozemky navazují na nové rodinné domy, v oblasti jsou i polyfunkční budovy. Na pozemek přímý přístup z veřejné asfaltové komunikace. K dispozici veškeré IS (elektřina, kanalizace, vodovodm plynovod, telekomunikace). Pozemky lze děli pouze se souhlasem stavebního úřadu. Výborná dopravní dostupnost s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Pro další informace kontaktujte makléře.
Praha-západ 2783 m2 Ne Ne 2 590 000 Kč
ID_2456 více info...
Exkluzivně nabízíme na prodej pozemk s plochou 2783 m2 v obci Kamenný Přívoz, okres Praha západ. Pozemek se nachází v chatové oblasti cca 15 chat v sousedství fotbalového stadionu a skládá ze zahrady o ploše 1418 m2 a lesního pozemku s plochou 1365 m2. Dle územního plánu je dovolena výstavba dvoupodlažního RD s 30% zastavěností. Elektřina ve sloupku na hranici pozemku, možnost vrtané studny. Prodávající nabízí na své náklady pořez náletových dřevin. Pro více informací volejte RK