Naše služby

Ať už se jedná o pronájem nebo prodej, hledáte nebo nabízíte svou nemovitost, LIVINGSTONE je zde proto, aby Vám pomohl uskutečnit Vaše přání v oblasti realit, s lehkostí a úsměvem. Přijďte nás navštívit u nás v kanceláři a my Vám rádi pomůžeme navrhnout to nejideálnější řešení, které bude co nejvíce vyhovovat Vaší osobní situaci.     

Pronájmy nemovitostí
Hledáte-li byt, dům či komerční prostory k pronájmu, jsme připraveni Vám asistovat po celou dobu tohoto procesu až do úspěšného konce. Můžete se na nás spolehnout ve všem přes vyhledávání té ideální nemovitosti, doprovod kultivovaného makléře až po konečné úpravy a doladění kvalitní nájemní smlouvy, a dokonce i poté v případě, že nastanou nečekané problémy. Naším přáním je, abyste se k nám nadále vraceli a mohli nás směle doporučit i Vašim nejlepším přátelům. Pokud v naší databázi nenajdeme to co hledáte, jsme ochotni na základě naší společné domluvy hledat i skrz celý pražský realitní trh.

Prodeje nemovitostí
Ať už prodáváte svou nemovitost a nebo naopak hledáte vhodný byt, dům či pozemek ke koupi, LIVINGSTONE Vás příjemně překvapí svou pestrou škálou ucelených služeb, které jsme pro Vás dali dohromady za účelem zjednodušení celého procesu prodeje, a které jsou všechny zahrnuty v naší provizi 3 – 5% z ceny nemovitosti.

Ucelený realitní a právní servis od A do Z tak, jak si ho u nás v LIVINGSTONU představujeme, zahrnuje vše od právní konzultace, vyhotovení veškerých smluv až po advokátní úschovu pro bezpečný převod peněz mezi prodávajícím a kupujícím v době, kdy katastr posuzuje správnost žádosti (dárek pro Vás od naší spolupracující advokátní kanceláře). Navíc Vám zajistíme odhadce, zaneseme kupní smlouvy spolu s návrhem na vklad na Katastrální úřad a v případě zájmu vyřídíme hypotéku během pouhých 14 dní. V případě potřeby prodávajícímu také pomůžeme s vyplněním daňového přiznání pro platbu daně z převodu nemovitosti a nasměrování na příslušný finanční úřad. Zkrátka a dobře, nic jsme nevynechali a vy se můžete v klidu věnovat své oblíbené zábavě!

Těšíme se na spolupráci!

Hypotéky Právní servis