Právní servis

Naším cílem v LIVINGSTONU je co nejvíce Vám usnadnit Vaši realitní cestu za nemovitostí a jednou z nejdůležitějších součástí této cesty je poskytování kompletního právního servisu naším ověřených obchodním partnerem, Advokátní kanceláří JUDr. Petra Kotulana. Dlouhá léta praxe a specializace v oblasti majetkového práva jim umožňují poskytnout Vám vždy na „tělo šité“ řešení Vaší realitní záležitosti. Předmětem činnosti advokátní kanceláře (vše zahrnuto v naší provizi) ve spolupráci s LIVINGSTONE jsou zejména:

  • právní konzultace ve věcech majetkových, ohledně právních vztahů k nemovitostem, zejména řešení převodů nemovitostí, bytů v osobním vlastnictví, právní spolupráce při převodech podílu v bytových družstvech (družstevní byty)
  • příprava a sepis listin ve výše uvedených oblastech majetkového práva, včetně podání a řízení na příslušných katastrálních úřadech, zakládání obchodních společností a další právní služby dle individuální potřeby klienta
  • zajišťování a vedení úschovy finančních částek pro účely vypořádání kupních cen mezi klienty LIVINGSTONE (advokátní úschovy) V CENĚ PROVIZE!

Kancelář JUDr. Petra Kotulana má sídlo Karlovo náměstí 18, Praha 2.